2014
2013
2012
2011
2010
2009
Wyniki

Wyniki VIII Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców CABAN CUP - 2013

Kategoria Junior , rocznik 1995 i młodsi:

GRUPA A
1. PMOS Chrzanów I
2. ASTRA Nowa Sól
3. ZAGŁĘBIE Lubin
4. MKS Wieluń
5. HT Purple Roller Pszczyna

GRUPA B
1. PMOS Chrzanów II
2. KUSY Szczecin
3. KUSY Kraków
4. SPARTAKUS Zielona Góra
5. Grunwald Ruda Śląska
6. TROPS Poddębice

Gry eliminacyjne

PMOS II Chrzanów – Kusy Szczecin 11:24
PMOS I Chrzanów – MKS Wieluń 21:11
Kusy Kraków – Trops Poddębice 12:14
Spartakus Zielona Góra – Ruda Śląska 14:15
PMOS II Chrzanów – Trops Poddębice 10:12
Zagłębie Lubin – Pszczyna 27:16
PMOS I Chrzanów – Astra Nowa Sól 18:8
Kusy Szczecin – Ruda Śląska 24:19
MKS Wieluń – Pszczyna 27:16
Kusy Kraków – Spartakus Zielona Góra 16:20
Astra Nowa Sól – Zagłębie Lubin 19:18
Kusy Szczecin – Kusy Kraków 16:12
Trops Poddębice – Spartakus Zielona Góra 15:18
PMOS I Chrzanów – Pszczyna 27:10
PMOS II Chrzanów – Grunwald Ruda Śl. 10:17
PMOS I Chrzanów – Zagłębie Lubin 17:17
PMOS II Chrzanów – Spartakus Zielona Góra 14:22
Grunwald Ruda Śląska – Kusy Kraków 13:18
Astra Nowa Sól – MKS Wieluń 11:17
Trops Poddębice – Kusy Szczecin 9:16
PMOS II Chrzanów – Kusy Kraków 10:15
Grunwald Ruda Śląska – Trops Poddębice 15:19
Zagłębie Lubin – MKS Wieluń 12:12
Spartakus Zielona Góra – Kusy Szczecin 14:16
Pszczyna – Astra Nowa Sól 16:23

PÓŁFINAŁY
Grunwald Ruda Śląska - PMOS II Chrzanów 11:11
PMOS I Chrzanów - Spartakus Zielona Góra 19:13
PMOS II Chrzanów – Pszczyna 22:6
MKS Wieluń – Kusy Szczecin 17:25
Pszczyna – Grunwald Ruda Śląska 11:24
Astra Nowa Sól – Kusy Kraków 10:15
Zagłębie Lubin – Trops Poddębice 13:17

FINAŁY
Mecz o 7 miejsce
Astra Nowa Sól – Trops Poddębice 13:18
Mecz o 5 miejsce
SZS Kusy Kraków – MKS Zagłębie Lubin 20:23
Mecz o 3 miejsce
Spartakus Zielona Góra – MKS Wieluń 19:19 (karne 2:3)
Mecz o 1 miejsce
PMOS I Chrzanów – MKS Kusy Szczecin 20:23

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. MKS KUSY Szczecin
2. PMOS Chrzanów
3. MKS Wieluń
4. Spartakus Zielona Góra
5. MKS Zagłębie Lubin
6. SZS Kusy Kraków
7. Trops Poddębice
8. Astra Nowa Sól
9. PMOS Chrzanów II
10. Grunwald Ruda Śląska
11. HT PURLE ROLLER Pszczyna

Najlepszy zawodnik turnieju: Dawid Skoczylas (PMOS Chrzanów)
Najlepszy bramkarz: Patryk Kolanek (MKS Wieluń)
Najskuteczniejszy zawodnik: Dariusz Zając (MKS Szczecin)


Kategoria Dzieci, rocznik 2001 i młodsi:


PMOS II Chrzanów – Czwórka Libiąż 11:22
PMOS I Chrzanów – Zryw Chorzów 16:9
Krakowiak Kraków – Kusy Kraków 4:22
Trops Poddębice – MKS Krakus 6:18
PMOS II Chrzanów – Kusy Kraków 8:24
Zryw Chorzów – MKS Krakus 6:14
Krakowiak Kraków – Viret Zawiercie 7:25
Trops Poddębice – Olimp Grodków 12:16
Viret Zawiercie – Czwórka Libiąż 18:8
Czwórka Libiąż – Krakowiak Kraków 16:11
PMOS I Chrzanów – Trops Poddębice 20:12
MKS Krakus – Olimp Grodków 15:7
Kusy Kraków – Viret Zawiercie 13:13
Zryw Chorzów – Olimp Grodków 9:14
PMOS II Chrzanów – Viret Zawiercie 9:21
MKS Krakus – PMOS I Chrzanów 8:10
Kusy Kraków – Czwórka Libiaż 14:17
Zryw Chorzów – Trops Poddębice 13:14
PMOS II Chrzanów – Krakowiak Kraków 11:10
Olimp Grodków – PMOS I Chrzanów 12:20

PÓŁFINAŁY
Zryw Chorzów - Krakowiak Kraków 23:2
Olimp Grodków - PMOS II Chrzanów 21:5
Trops Poddębice - Kusy Kraków 16:11
MKS Krakus - Viret Zawiercie 8:14
PMOS I Chrzanów – Czwórka Libiąż 16:14

FINAŁY
Mecz o 9 miejsce
Zryw Chorzów - Krakowiak Kraków 0:10
Mecz o 7 miejsce
PMOS II Chrzanów - SZS Kusy Kraków 10:0
Mecz o 5 miejsce
Olimp Grodków – Trops Poddębice 18:8
Mecz o 3 miejsce
Czwórka Libiąż – MKS Krakus 5:14
Mecz o 1 miejsce
PMOS I Chrzanów – Viret Zawiercie 15:15 (karne 1:2)

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Viret Zawiercie
2. PMOS Chrzanów
3. MKS Krakus
4. Czwórka Libiąż
5. Olimp Grodków
6. Trops Poddębice
7. PMOS II Chrzanów
8. SZS Kusy Kraków
9. Krakowiak Kraków
10. Zryw Chorzów

Najlepszy zawodnik turnieju: Jagielak Karol (Viret Zawiercie)
Najlepszy bramkarz: Kacper Kidała (MKS Krakus)
Najskuteczniejszy zawodnik: Bartosz Hardzina (PMOS Chrzanów)




Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.479 | Powered by jportal2