2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2016 - Terminarz/Wyniki

Harmonogram Rozgrywek podczas XI Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Caban Cup , Chrzanów - Trzebinia , 15 - 17 styczeń 2016.

Kategoria młodzik rocznik 2001 i mł.
W turnieju bierze udział 12 zespołów
System rozgrywania meczów: każdy z każdym w grupach
Gr. A

1. PMOS Chrzanów I
2. Czwórka Libiąż
3. Viret Zawiercie
4. UKS Krakowiak 101 Kraków
5. Gwardia Opole
6. UKS Jedynka Myślenice

Gr. B

1. PMOS Chrzanów II
2. SKS Kusy Kraków
3. Zagłębie Sosnowiec
4. PMOS Busko Zdrój
5. Zryw Chorzów
6. HC Zlin (CZ)


Piątek 15.01.

PMOS I Chrzanów – Czwórka Libiąż - 19:10
PMOS II Chrzanów – Kusy Kraków - 7:14
Zagłębie Sosnowiec – PMOS Busko Zdrój - 9:18
Czwórka Libiąż – Viret Zawiercie - 13:17
Zryw Chorzów – Kusy Kraków - 13:11
Czwórka Libiąż – UKS Jedynka Myślenice - 16:15
PMOS II Chrzanów – Zagłębie Sosnowiec - 12:11
PMOS I Chrzanów – Gwardia Opole - 13:12
Zryw Chorzów – PMOS Busko Zdrój - 12:10
Viret Zawiercie – Gwardia Opole - 12:13
Zagłębie Sosnowiec – Zryw Chorzów - 10:22
Viret Zawiercie – UKS Jedynka Myślenice - 15:17

Sobota 16.01.

UKS Krakowiak 101 – Gwardia Opole - 8:16
PMOS I Chrzanów – Viret Zawiercie - 16:15
Zryw Chorzów – HC Zlin - 13:13
PMOS II Chrzanów – PMOS Busko Zdrój - 8:18
Gwardia Opole – UKS Jedynka Myślenice - 14:7
Kusy Kraków – HC Zlin - 11:8
PMOS I Chrzanów - UKS Krakowiak 101 - 21:9
PMOS II Chrzanów – HC Zlin - 7:15
Czwórka Libiąż – UKS Krakowiak 101 - 24:7
Kusy Kraków – Zagłębie Sosnowiec - 14:10
PMOS Busko Zdrój – HC Zlin - 13:9
UKS Krakowiak 101 – UKS Jedynka Myślenice - 8:17
Zagłębie Sosnowiec – HC Zlin -15:17
PMOS I Chrzanów – UKS Jedynka Myślenice 18:15
UKS Krakowiak 101 – Viret Zawiercie - 4:21
Kusy Kraków – PMOS Busko Zdrój - 13:13
Czwórka Libiąż – Gwardia Opole - 8:7
PMOS II – Zryw Chorzów - 7:15

Półfinały

Krakowiak - PMOS II Chrzanów - 7:10
Zagłębie Sosnowiec - Jedynka Myślenice - 14:6
Gwardia Opole - Kusy Kraków 17:9
HC Zlin - Czwórka Libiąż - 13:14
PMOS I Chrzanów - PMOS Busko Zdrój - 15:14
Zryw Chorzów - Wiret Zawiercie - 10:11

Niedziela 18.01.

Mecz o XI miejsce:
Krakowiak - Jedynka Myślenice - 13:8
Mecz o IX miejsce:
PMOS II Chrzanów - Zagłębie Sosnowiec - 15:26
Mecz o VII miejsce:
Kusy Kraków - HC Zlin - 15:20
Mecz o V miejsce:
Gwardia Opole - Czwórka Libiąż - 21:20
Mecz o III miejsce:
PMOS Busko Zdrój - Zryw Chorzów - 27:14
Mecz o I miejsce:
Wiret Zawiercie - PMOS Chrzanów - 17:18

Klasyfikacja końcowa turnieju w kategorii młodzik:

1. PMOS Chrzanów
2. Wiret Zawiercie
3. PMOS Busko Zdrój
4. Zryw Chorzów
5. Gwardia Opole
6. Czwórka Libiąż
7. HC Zlin
8. Kusy Kraków
9. Zagłębie Sosnowiec
10. PMOS II Chrzanów 11. Jedynka Myślenice
12. Krakowiak Kraków

Najlepsi zawodnicy turnieju

mvp:
Hubert Grzelec (PMOS Chrzanów)
najlepszy bramkarz:
Bartosz Borecki (Wiret Zawiercie)
król strzelców:
Schabowski Michał (PMOS Busko Zdrój) - 36 bramek


Kategoria Dzieci rocznik 2004 i mł.

Grupa A
1. PMOS Chrzanów
2. Kusy Kraków
3. UKS Trops Poddębice I
4. Viret Zawiercie
5. PSP 3 Olimp Grodków

Grrupa B
1. Zryw Chorzów
2. UKS Krakowiak Kraków
3. Zagłębie Sosnowiec
4. Trops Poddębice II
5. HC Zlin (CZ)

Piątek

PMOS Chrzanów – Kusy Kraków - 17:22
Zryw Chorzów – UKS Krakowiak Kraków - 16:20
Trops I Poddębice - Viret Zawiercie - 7:21
Zagłębie Sosnowiec – Trops II Poddębice - 7:9
Zryw Chorzów – HC Zlin - 11:20
Kusy Kraków – Trops I Poddębice - 27:6
PMOS Chrzanów – Olimp Grodków - 15:10
UKS Krakowiak Kraków – Zagłębie Sosnowiec - 26:4
Viret Zawiercie – Olimp Grodków -13:9
Trops II Poddębice – HC Zlin - 2:26

Sobota

PMOS Chrzanów – Viret Zawiercie - 15:10
Zryw Chorzów – Trops II Poddębice - 20:6
Trops I Poddębice – Olimp Grodków - 4:18
Zagłębie Sosnowiec – HC Zlin - 1:24
Viret Zawiercie – Kusy Kraków - 9:21
Trops II Poddębice – UKS Krakowiak Kraków - 2:16
PMOS Chrzanów – Trops I Poddębice - 15:4
Zryw Chorzów – Zagłębie Sosnowiec - 14:8
Olimp Grodków – Kusy Kraków 11:8
HC Zlin – UKS Krakowiak Kraków - 16:8

Półfinały

Zryw Chorzów (3m. gr. B) - Olimp Grodków (4 m. gr. A) - 12:11
VIRET Zawiercie (3m. gr. A) - Trops II Poddębice (4 m. gr. B) - 12:4
HC Zlin (1 m. gr. B) - PMOS Chrzanów (2 m. gr. A) - 13:6
Kusy Kraków (1 m. gr. A) - Krakowiak (2 m. gr. B) - 19:14
Trops Poddębice (5 m. gr. A) - Zagłębie (5 m. gr. B) - 8:14

Niedziela

Mecz o IX miejsce:
Trops Poddębice - Zagłębie Sosnowiec - 11:8
Mecz o VII miejsce:
Olimp Grodków - Trops II Poddębice - 24:9
Mecz o V miejsce
Zryw Chorzów - VIRET Zawiercie - 12:14
Mecz o III miejsce:
PMOS Chrzanów - Krakowiak - 16:13
Mecz o I miejsce
HC Zlin - Kusy Kraków - 17:12

Klasyfikacja końcowa turnieju w kategorii dzieci (rocznik 2004):

1. HC Zlin
2. Kusy Kraków
3. Krakowiak Kraków
4. PMOS Chrzanów
5. Wiret Zawiercie
6. Zryw Chorzów
7. Olimp Grodków
8. Trops II Poddębice II
9. Trops II Poddębice I
10. Zagłębie Sosnowiec

Najlepsi zawodnicy turnieju

mvp:
Pavel Manzl (Zlin)
najlepszy bramkarz:
Jakub Wysocki (Krakowiak)
król strzelców:
Kamil Szeląg (Kusy Kraków) - 50 bramek




Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.058 | Powered by jportal2