2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2019 - Terminarz/Wyniki

Wyniki gier podczas Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców
„Caban Cup” - Chrzanów, Libiąż 1.02. – 3.02. 2019

Kategoria Dzieci rocznik 2007 i młodsi - hala sportowa w Libiążu

A
1. Zryw Chorzów
2. PMOS Chrzanów
3. MOSiR Bochnia
4. PSP3 Olimp Grodków
5. HK Koprivnice (CZ)

B
1. PMOS Chrzanów (PK)
2. UKS Czwórka Libiąż
3. UKS Trops Poddębice
4. SKS Kusy Kraków
5. UKS TSR Orawa

Piątek

PMOS Chrzanów PK – Czwórka Libiąż 9:9
PMOS Chrzanów – Zryw Chorzów 10:6
Trops Poddębice – Kusy Kraków 5:23
MOSiR Bochnia – PSP3 Grodków 8:15
Zryw Chorzów – HK Khoprovnice 12:12
Czwórka Libiąż – TSR Orawa 14:20
PMOS Chrzanów PK – Kusy Kraków 4:12
PMOS Chrzanów – PSP 3 Grodków 12:12
HK Khoprovnice – MOSiR Bochnia 19:14
TSR Orawa – Trops Poddębice 17:3

Sobota

PMOS Chrzanów PK – TSR Orawa 9:14
PMOS Chrzanów – HK Khoprovnice 9:16
Zryw Chorzów – MOSiR Bochnia 16:6
Czwórka Libiąż – Trops Poddębice 13:9
HK Khoprovnice – PSP 3 Grodków 13:11
TSR Orawa – Kusy Kraków 14:21
PMOS Chrzanów – MOSiR Bochnia 14:21
PMOS Chrzanów PK – Trops Poddębice 17:8
PSP 3 Grodków – Zryw Chorzów 10:4
Kusy Kraków – Czwórka Libiąż 22:9

Półfinały

MOSiR Bochnia – PMOS Chrzanów PK 13:16
TROPS Poddębice – Zryw Chorzów 1:17
Czwórka Libiąż – PMOS Chrzanów 7:10
TSR Orawa – KH Koprivnice 13:12
Kusy Kraków – Olimp Grodków 7:6

Niedziela

Mecz o IX miejsce: MOSiR Bochnia - PMOS Chrzanów PK 15:11
Mecz o VII miejsce: Czwórka Libiąż - TROPS Poddębice 8:10
Mecz o V miejsce: PMOS Chrzanów - Zryw Chorzów 8:8 (K 1:0)
Mecz o III miejsce: KH Khoprovnice - Olimp Grodków 8:9
Mecz o I miejsce : TSR Orawa - Kusy Kraków 12:18

Tabela końcowa rywalizacji

1. SKS Kusy Kraków
2. UKS TSR Orawa
3. PSP3 Olimp Grodków
4. HK Koprivnice (CZ)
5. PMOS Chrzanów
6. Zryw Chorzów
7. UKS Trops Poddębice
8. UKS Czwórka Libiąż
9. MOSiR Bochnia
10. PMOS Chrzanów (PK)

- Najlepszy bramkarz turnieju - Daniel Mastelarz (Kusy Kraków)
- Najlepszy strzelec turnieju - Irzi Stepan (HK Koprivnice (CZ)
- MVP turnieju - Wójt Szymon (Orawa Jabłonka)


Kategoria Juniorzy młodsi - rocznik 2003 i młodsi - hala sportowa w Chrzanowie


A
1. PMOS Chrzanów
2. Kusy Kraków II
3. UKS Jedynka Myślenice
4. UKS Lipusz
5. Pogoń Zabrze
6. Zew Świebodzin

B
1. Kusy Kraków
2. PMOS Chrzanów P.K.
3. SRS Czuwaj UKS Sp14 Przemyśl
4. P.M Tarnów
5. Kadra Dolny Śląsk
6. UKS Trops Poddębice

Piątek 1.02.2019r.

PMOS Chrzanów P.K. – Kusy Kraków I 11:7
PMOS Chrzanów – Kusy Kraków II 17:12
P.M. Tarnów – Trops Poddębice 17:7
UKS Lipusz – UKS Jedynka Myślenice 7:9
Kadra Dolny Śląsk – Czuwaj Przemyśl 14:12
Zew Świebodzin – Pogoń Zabrze 7:9
PMOS Chrzanów P.K. – Trops Poddebice 24:4
PMOS Chrzanów – UKS Jedynka Myslenice 10:10
Kusy Kraków I – Czuwaj Przemyśl 12:10
Kusy Kraków II – Pgoń Zabrze 9:14
UKS Lipusz – Zew Świebodzin 7:19
P.M. Tarnów – Kadra Dolny Śląsk 10:16

Sobota 2.02.2019r.

Trops Poddębice – Kadra Dolny Sląsk 7:23
UKS Jedynka Myślenice – Zew Świebodzin 1:10
PMOS Chrzanów P.K. – Czuwaj Przemyśl 14:12
PMOS Chrzanów – Pogoń Zabrze 11:11
Kusy Kraków I – P.M. Tarnów 9:12
Kusy Kraków II – UKS Lipusz 4:12
PMOS Chrzanów P.K. – Kadra Dolny Śląsk 12:15
PMOS Chrzanów – Zew Świebodzin 17:11
Czuwaj Przemyśl – P.M. Tarnów 15:16
Pogoń Zabrze – UKS Lipusz 22:12
Trops Poddębice – Kusy Kraków I 11:14
UKS Jedynka Myślenice – Kusy Kraków II 9:11
PMOS Chrzanów P.K. – P.M. Tarnów 12:9
PMOS Chrzanów – UKS Lipusz 13:13
Kadra Dolny Śląsk – Kusy Kraków I 12:13
Zew Świebodzin – Kusy Kraków II 12:5
Czuwaj Przemyśl – Trops Poddębice 15:7
Pogoń Zabrze – UKS Jedynka Myślenice 15:7

Półfinały

Kusy II Kraków – TROPS Poddębice 14:7
PMOS Chrzanów PK – UKS Lipusz 18:14
UKS Jedynka Myślenice – SKS Kusy Kraków 12:16
SPR Czuwaj Przemyśl - TS Zew Świebodzin 21:20
PM Tarnów – Pogoń Zabrze6:15
PMOS Chrzanów – Kadra Dolny Śląsk 10:14

Niedziela 3.02.2019

Finały

Mecz o XI miejsce: TROPS Poddębice - PMOS Chrzanów PK 14:21
Mecz o IX miejsce: UKS Lipusz - Kusy II Kraków 20:18
Mecz o VII miejsce: UKS Jedynka Myślenice - TS Zew Świebodzin 17:16
Mecz o V miejsce: SKS Kusy Kraków - SPR Czuwaj Przemyśl 20:16
Mecz o III miejsce: PM Tarnów - PMOS Chrzanów 16:16 (K 1:3)
Mecz o I miejsce: Pogoń Zabrze - Kadra Dolny Śląsk 13:21


Tabela końcowa rywalizacji

1. Kadra Dolny Śląsk
2. Pogoń Zabrze
3. PMOS Chrzanów
4. P.M Tarnów
5. Kusy Kraków
6. SRS Czuwaj UKS Sp14 Przemyśl
7. UKS Jedynka Myślenice
8. Zew Świebodzin
9. UKS Lipusz
10. Kusy Kraków II
11. UKS Trops Poddębice
12. PMOS Chrzanów P.K.

- Najlepszy bramkarz turnieju - Bruno Mazurkiewicz (Pogoń Zabrze)
- Najlepszy strzelec turnieju - Bartosz Hardzina (PMOS Chrzanów)
- MVP turnieju - Marcel Jastrzębski (Dolny Śląsk)




Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.04 | Powered by jportal2