BIP
BIP
Deklaracja dostępności BIP
Polska - Słowacja 29.12.2009
We wtorek 29 grudnia 2009 w chrzanowskiej hali MOKSiR odbył się międzypaństwowy mecz towarzyski w piłce siatkowej juniorek POLSKA - SŁOWACJA.
Mecz którego nasz Ośrodek był organizatorem zgromadził na trybunach komplet publiczności. Pierwszego seta polskie siatkarki wygrały 25-22 dzięki skutecznej grze w końcówce. Jednak w kolejnych trzech setach na parkiecie górowały Słowaczki wygrywając poszczególne partie i cały mecz 3:1. Pomimo przegranej naszej drużyny spotkanie dostarczyło wiele emocji i sportowych wrażeń, kibice mogli zobaczyć kilka ciekawych zagrań i akcji a także parę utalentowanych zawodniczek.

POLSKA - SŁOWACJA - 1:3 (25:23, 17:25, 16:25, 19:25)