BIP
BIP
Deklaracja dostępności BIP
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży „Podlaskie 2011”

Dziewiątka naszych młodych akrobatów reprezentowała Małopolskę oraz Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – PODLASKIE 2011. Zawody w konkurencji Akrobatyka Sportowa odbywały się w Białej Podlaskiej.
Już drugi raz z rzędu nasi akrobaci zaznaczyli swoją dominację w skokach na ścieżce.
Podobnie jak rok temu również w tegorocznej Olimpiadzie najwięcej medali zdobyli właśnie w tej konkurencji.
Ubiegłoroczny wynik powtórzyła Martyna Biskup (kl III) zdobywając Mistrzostwo Polski w skokach na ścieżce, tuż za nią uplasowała się Oliwia Cira zdobywając srebrny medal.
Nasza drużyna z dorobkiem 21 punktów zdobyła brązowy medal, do jego zdobycia przyczyniła się reszta startujących którzy punktowali zajmując następujące miejsca:
- 1 miejsce – Martyna Biskup
- 2 miejsce – Oliwia Cira
- 7 miejsce - Natalia Szczepanek (klasa II)
- 4 miejsce - Filip Nowak
- 8 miejsce - Damian Wikar
Martyna i Oliwia zdobyły także brązowy medal w konkurencji skoki synchroniczne na trampolinie,
chłopcy zajęli miejsce 5. Skoki synchroniczne na trampolinie:
3 miejsce – Oliwia Cira / Martyna Biskup
5 miejsce - Gabriel Klimek / Michał Kosowski
W pozostałych konkurencjach nasi zawodnicy plasowali się również na czołowych miejscach a wyglądało to następująco: