Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Zielona Góra 2017

W dniach 16 - 18 czerwiec 2017 w Zielonej Górze odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Ścieżce. W imprezie jak co roku wystartowali nasi podopieczni którzy imprezę zakończyli z sukcesami. A ich wyniki wyglądały następująco:

Skoki na ścieżce - Skoki kobiet - Klasa II
1. ŻUREK Sandra (Acrogym Kraków)
2. DROBNIAK Magdalena (Acrogym Kraków)
3. DESSAUER Amelia (UKS "Korona" Olkusz)
7. KWIATKOWSKA Wiktoria (UMKS - PMOS Chrzanów)

Skoki na ścieżce - Skoki kobiet - Klasa III
1.
- BRIAŃSKA Nina (KS AZS AWF Poznań)
- UCHTO Amelia (UMKS - PMOS Chrzanów)
3. DI SILVESTRO Maja (MKS "Żak" Biała Podlaska)
6. KRUPA Roksana (UMKS - PMOS Chrzanów)
12. TUMIDAJSKA Emilia (UMKS - PMOS Chrzanów)
19. RAK Emilia (UMKS (PMOS Chrzanów)
20. LENARTOWSKA Natasza (PMOS Chrzanów)
34. GAJ Anna (UMKS - PMOS Chrzanów)

Trampolina - Synchrony kobiet - Klasa II

1. LESIK Weronika / WIŚNIEWSKA Julia (GOK "Gwiazda" Dobrzeń Wielki)
2. JUSKOWIAK Karolina / TABISZ Oliwia (MKS "Victoria" Jawor)
3. MIELCAREK Sandra / KONARZEWSKA Anna (KS AZS AWF Poznań)
6. CEBULA Zuzanna / UCHTO Julia (UMKS - PMOS Chrzanów)

Trampolina - Synchrony kobiet - Klasa III

1 .LESIK Hanna / PIEKORZ Milena (GOK "Gwiazda" Dobrzeń Wielki)
2. GÓRNA Aleksandra / WALERZAK Maja (UKS Pałac Młodzieży "Syrena" Warszawa)
3. GAWEŁEK Paulina / PRZECZEWSKA Aleksandra (TKG "Olimpijczyk" Toruń)
11. GAJ Anna / MOSKAŁA Martyna (UMKS - PMOS Chrzanów)
13. LENARTOWSKA Natasza / WÓJCIK Patrycja (UMKS - PMOS Chrzanów)

Trampolina - Synchrony mężczyzn - Klasa II

1. DETYNA Jonatan / WOŹNIAK Kornel (MKS "Victoria" Jawor)
2. OSMAŃSKI Wojciech / REMPALSKI Kacper (TKG "Olimpijczyk" Toruń)
3. HIRSCH Aleks / KACZMAREK Kasjan (KS AZS AWF Poznań)
6. DROBIŃSKI Mateusz / STARCZYŃSKI Wiktor (UMKS - PMOS Chrzanów)

Trampolina - Drużynowe kobiet - Klasa II

1. KONARZEWSKA Anna / BRODA Joanna / MIELCAREK Sandra (KS AZS AWF Poznań)
2. LESIK Weronika / WIŚNIEWSKA Julia / SYKULSKA Nikola (GOK "Gwiazda" Dobrzeń Wielki)
3.CEBULA Zuzanna/UCHTO Julia/MAZUR Martyna (UMKS-PMOS Chrzanów,KS AZS AWF Wrocław)

Trampolina - Drużynowe kobiet - Klasa III

1. LESIK Hanna / SIEPETOWSKA Julia / PIEKORZ Milena (GOK "Gwiazda" Dobrzeń Wielki)
2. TELEFIN Kamila / SAJCHTA Zuzanna / CZERNIECKA Iga (UKS "As" Zielona Góra)
3. KOWALECKA Iga / KURCZEWSKA Marta / GAWEŁEK Paulina (TKG "Olimpijczyk" Toruń)
8. NOWACZYK Matylda/LENARTOWSKA Natasza/UCHTO Amelia (UMKS - PMOS Chrzanów,KS AZS AWF Wrocław)
10. GAJ Anna / MOSKAŁA Martyna / WÓJCIK Patrycja (UMKS - PMOS Chrzanów)

Trampolina - Drużynowe mężczyzn - Klasa II
1. REMPALSKI Kacper / OSMAŃSKI Wojciech / HNATEJKO Patryk (TKG "Olimpijczyk" Toruń)
2. DETYNA Jonatan / WOŹNIAK Kornel / WOŹNY Dariusz 9 (MKS "Victoria" Jawor)
3. HIRSCH Aleks / KACZMAREK Kasjan / TROCHA Mateusz (KS AZS AWF Poznań)
6. DROBIŃSKI Mateusz / KORZENIOWSKI Mikołaj / STARCZYŃSKI Wiktor (UMKS - PMOS Chrzanów ,KS AZS AWF Wrocław)