Granty
Poprzez sport poznajemy świat
Liga Trzech Narodów w piłce ręcznej dzieci
Najlepsi Najmłodsi Handbaliści
Dnia 15.04.2009 w hali karakowskiej AWF odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dzieci rocznik 1998 – XI Puchar Krakowiaka. Bardzo dobrze spisali się najmłosi handbaliści naszego Ośrodka podopieczni Pawła Rokity którzy wygrali zawody...

W turniej wzięły udział dwie drużyny reprezentujące PMOS MUKS „ Chrzanovia”. Drużyna PMOS MUKS „ Chrzanovia” II rozgrywała mecze w grupie „B” pokonując wszystkich swoich przeciwników i zajmując 1 miejsce w grupie, co dało jej prawo gry w finałowej trójce turnieju. Natomiast PMOS MUKS „ Chrzanovia” I zajęła miejsce 4 w grupie „C” i następnie rozgrywała mecze o miejsca 10-12.
Zwycięzcą turnieju została drużyna PMOS MUKS „ Chrzanovia” I, która pokonała w finale drużyny SP 91 Kraków oraz UKS Sęp Wilczyska, II drużyna MUKS „Chrzanovia” zajęła miejsce 12 w całkowitej klasyfikacji. Trzy pierwsze drużyny turnieju otrzymały pamiątkowe puchary, zaś wszystkie zespoły biorące udział w turnieju okolicznościowe dyplomy, koszulki oraz nagrody rzeczowe. PMOS MUKS „ Chrzanovia” I – G. Małodobry, P. Liro, W. Załuski, P. Żbik, R. Hamerlik, R. Jeleń, T. Hebda, R. Giza, M. Drozdalski, J. Żak, J. Wadowski PMOS MUKS „ Chrzanovia” II – J. Borowiecki, A. Bochnia, A. Franczak, D. Rech, SZ. Stach, B. Siegień, B. Szczepaniak, T. Czyszczoń, F. Płatek, K. Zemanek
2009-04-20 11:14:25 autor: Kris