Granty
Poprzez sport poznajemy świat
Liga Trzech Narodów w piłce ręcznej dzieci
Młode talenty - Zielona Góra 2012

W dniach 13-14 października w Zielonej Górze rozgrywano Ogólnopolski Turniej Akrobatyki Sportowej "Młode Talenty 2012". Bardzo dobrze spisali się podopieczni Marka Starczyńskiego.
Damian Wikar który zdobył brazowy medal w klasie II. Był to pierwszy start naszych wychowanków w tej klasie sportowej. Po pierwszym układzie Michał Kosowski plasował się na 1 miejscu, niestety nieustany drugi skok ostatecznie sklasyfikował go na 7 pozycji. Natomiast Damian Wikar wykonał dwa układy bezbłędnie, lecz zbyt mała trudność układu pozwoliła mu zająć 3 lokatę.
W skokach na trampolinie w klasie młodzik startowała Zuzanna Cebula (9 lat)i Wiktor Starczyński (8 lat). Zuzia uplasowała się na miejscu 9, natomiast Wiktor na miejscu 5.
W kategorii 11- 12 lat Julia Wróblewska zajęła 8 miejsce w finale, Wiktoria Szatan była 10, Julia Kowalik 15, Klaudia Bielecka 17.
Wśród chłopców kategoria 13-14 Mikolaj Bąba sklasyfikowany został na 10 pozycji.
Był to pierwszy start naszych podpiecznych w tym sezonine i miejmy nadzieję że po doszlifowaniu nowych trudniejszych układów będą zajmować jeszcze lepsze miejsca w kolejnych turniejach.