Granty
Poprzez sport poznajemy świat
Liga Trzech Narodów w piłce ręcznej dzieci
OOM - Srebro akrobatów

W dniach 20-21.06. 2014 w Jaworze został rozegrany turniej akrobatyki sportowej w ramach Finałów XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dolny Śląsk 2014.
Rewelacyjny wynik osiągnął zawodnik naszego Ośrodka Wiktor Starczyński który w indywidualnych skokach na trampolinie zdobył srebrny medal, zdobywając wicemistrzostwo Polski Juniorów Młodszych został także odznaczony drugim kółkiem olimpijskim przyznawanym przez Polski Komitet Olimpijski. Jest to pierwszy tak znaczący sukces w historii małopolskich skoków na trampolinie.
Przypomnijmy że do Finałów OOM kwalifikuje się po 20 zawodników z całego kraju zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców reprezentujących barwy swoich województw. Reprezentację Województwa Małopolskiego stanowili wyłącznie zawodnicy naszego Ośrodka którzy zakwalifikowali się do mistrzostw we wcześniejszych eliminacjach.
Wszystkie wyniki naszych zawodników i zawodniczek przedstawiają się następująco: