Serwis
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Wyniki

Rozstawienie na turniej według kolejności zgłoszeń:

R-1. Zdon Aleksandra / Jankowska Agnieszka (Warszawa)
R-2. Zubik Katarzyna / Aleksandra Grzywacz (UMKS – PMOS Chrzanów)
R-3. Barbara Sroka / Strong Dorota ( Piast Szczecin )
R-4. Kozińska Martyna / Oleksy Agata ( GSKS Laskowa)
R-5. Kałużna Aleksandra / Kozik Magdalena (UMKS – PMOS Chrzanów)
R-6. Szczurek Aleksandra / Wierzgacz Justyna (UMKS – PMOS Chrzanów)
R-7. Pietrzyk Aleksandra / Mencel Izabela (UMKS – PMOS Chrzanów)
R-8. Pietrzyk Natalia / Szklarczyk Paulina (UMKS – PMOS Chrzanów)
R-9. Patrycja Ząbek / Daria Pala (Silesia Volley Mysłowice)
R-10. Natalia Płodowska / Agnieszka Gruczek ( Gim-Net Mońki)
R-11. Marta Mogilska / Aleksandra Cul (Poprad Stary Sącz)
R-12. Agnieszka Radkowiak, Magdalena Rapacz ( Wisła Kraków)
R-13. Sabina Obrzut / Wiktoria Sztenowicz (Poprad Stary Sącz)
R-14. Ewelina Klita / Weronika Nowak (KS Dwójka Kraków)
R-15. Aleksandra Czapiga / Małgorzata Jawańska (KS Dwójka Kraków)
R-16. Weronika Bogal / Anna Kępińska (KS Dwójka Kraków)
R-17. Bałdys Dominika / Grząślewicz Weronika (Ksawera Będzin)
R-18. Porc Dagmara / Wyparło Anna (Ksawera Będzin)

Turniej rozegrano systemem "brazylijskim", trwał 11 godzin od godz. 9 do godz. 20.
Mistrzyniami Małopolski na rok 2011 zostały Agata Oleksy w parze z Martyną Kozińską reprezentujące Laskową.
Natomiast całość wyników rywalizacji o Mistrzostwo Małopolski wygląda następująco:

1. Kozińska Martyna / Oleksy Agata ( GSKS Laskowa)
2. Barbara Sroka / Strong Dorota ( Piast Szczecin )
3. Natalia Płodowska / Agnieszka Gruczek ( Gim-Net Mońki)
4. Bałdys Dominika / Grząślewicz Weronika (Ksawera Będzin)
5-6.
- Zubik Katarzyna / Aleksandra Grzywacz (UMKS – PMOS Chrzanów)
- Agnieszka Radkowiak, Magdalena Rapacz ( Wisła Kraków)
7-8.
- Szczurek Aleksandra / Wierzgacz Justyna (UMKS – PMOS Chrzanów)
- Patrycja Ząbek / Daria Pala (Silesia Volley Mysłowice)
9-12.
- Kałużna Aleksandra / Kozik Magdalena (UMKS – PMOS Chrzanów)
- Pietrzyk Natalia / Szklarczyk Paulina (UMKS – PMOS Chrzanów)
- Pietrzyk Aleksandra / Mencel Izabela (UMKS – PMOS Chrzanów)
- Porc Dagmara / Wyparło Anna (Ksawera Będzin)
13-16.
- Weronika Bogal / Anna Kępińska (KS Dwójka Kraków)
- Aleksandra Czapiga / Małgorzata Jawańska (KS Dwójka Kraków)
- Sabina Obrzut / Wiktoria Sztenowicz (Poprad Stary Sącz)
- Zdon Aleksandra / Jankowska Agnieszka (Warszawa)
17. Ewelina Klita / Weronika Nowak (KS Dwójka Kraków)
Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.012 | powered by jPORTAL 2