STRONA GŁÓWNA                         SIATKÓWKA                         PIŁKA RĘCZNA                         AKROBATYKA                         SUKCESY

PMOS Chrzanów
Kontakt
O nas
Trenerzy
Baza
Sukcesy
Historia
Sekcje
Siatkówka dziewcząt
Piłka ręczna dziewcząt
Piłka ręczna chłopców
Akrobatyka
SZS
Kalendarz zawodów
Licealiada
BIP
BIP
Licealiada - Pływanie 2018/2019


W dniu 8.02.2018r. na krytej pływalni w Chrzanowie odbyły się XVII Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego Szkół Ponadpodstawowych w Pływaniu. Zawody jak co roku organizuje Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego szkół ponadpodstawowych.

Wyniki tegorocznej rywalizacji przedstawiają się następująco:

Styl grzbietowy dziewcząt (50m)
1. Dominika Kiszka (I LO Chrzanów) - 32,65
2. Aleksandra Łęczyńska (I LO Chrzanów) - 35,11
3. Joanna Lasoń (ILO Chrzanów) - 42,20
4. Patrycja Mazur (II LO Chrzanów) - 45,92
5. Aleksandra Furmanik (II LO Chrzanów) - 47,20
6. Daria Buzdygan (LO Trzebinia) - 50,76

Styl klasyczny dziewcząt (50m):
1. Julia Szumniak (I LO Chrzanów) - 43,86
2. Weronika Kulawik (I LO Chrzanów) - 52,91
3. Daria Kotela (I LO Chrzanów) - 53,70

Styl dowolny dziewcząt (50m):
1. Sara Owsianowska (II LO Chrzanów) - 31,00
2. Karolina Woźniak (I LO Chrzanów) - 31,16
3. Karolina Lichota (I LO Chrzanów) - 32,71
4. Gabriela Celej (II LO Chrzanów) - 36,54
5. Karolina Szydłowska (LO Trzebinia) - 41,16
6. Karina Skrzypkowska (LO Trzebinia) - 45,83
7. Wiktoria Kosowska (ZSE-Ch Trzebinia) - 50,10

Styl motylkowy dziewcząt (50m):
1. Sara Owsianowska (II LO Chrzanów) - 36,36
2. Aleksandra Furmanik (II LO chrzanów) - 41,00
3. Daria Fudała (I LO Chrzanów) - 49,27


Styl grzbietowy chłopców (50m)
1. Filip Ziarnik (PCE Chrzanów) - 33.63
2. Tymoteusz czarnik (ZSTU Trzebinia) - 3,85340
3.
- Filip Szatkowski (I LO Chrzanów) - 45,17
- Kamil Łukasiński (ZSTU Trzebinia) - 45,17
5. Borys Kołodziejski (PCE Chrzanów) - 49,64

Styl klasyczny chłopców (50m):
1. Jan Marchewka (I LO chrzanów) - 37,95
2. Filip Sikora (PCE Chrzanów) - 39,60
3. Dominik Łomzik (PCE Chrzanów) - 45,60

Styl dowolny chłopców (50m):
1. Damian Gąsior ( I LO Chrzanów) - 27,30
2. Patryk Szulikowski (ZST-U Trzebinia) - 29,29
3. Mateusz Jedynak (ZS Libiąż) - 29,80
4. Kuba Kochański (II LO Chrzanów) - 33,05
5.Szymon Korpała (I LO Chrzanów) - 33,91
6. Mateusz Chyrc (LO Trzebinia) - 34,65
7. Jakub Doległo (II LO Chrzanów) - 36,37
8. Dawid Jabłoński (ZSE-Ch Trzebinina) - 37,20
9. Karol Wyligała (ZSE-Ch Trzebinia) - 37,80
10. Kacper Zieliński (PCE Chrzanów) - 40,53
11. Przemysław Glistak (PCE Chrzanów) - 40,65

Styl motylkowy chłopców (50m):
1. Szymin Korbała ( I LO chrzanów) - 39,00
2. Patryk Szulikowski (ZST-U Trzebinia - 47,04

Sztafety:

Sztafety Dziewcząt (4x50m):

1. I LO Chrzanów - 2.12,62
2. II LO Chrzanów - 2.34,20
3. ZSE-Ch Trzebinia - 3.12,10
4. ZS Libiąż - 3.29,53

Sztafety Chłopców (4x50m):

1. ZSE-Ch Trzebinia - 2.06,80
2. I LO Chrzanów - 2.17,84
3. II LO Chrzanów - 2.20,70
4. PCE Chrzanów - 2.22,45
5. ZS Libiąż - 2.37,61
6. ZSTU Trzebinia - 2.52,70



Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie
ul.Wyszyńskiego 19
32-500 Chrzanów

tel/fax: 32 623 85 46
e-mail: moschrzanow@wp.pl