Wydarzenia                       Piłka ręczna                       Szachy                       Siatkówka                       Akrobatyka

PMOS Chrzanów
Wydarzenia
Archiwum
O nas
Trenerzy
Baza
Galeria
Sukcesy
Obozy
Historia
Sekcje
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Akrobatyka
Wyniki
Piłka ręczna
Piłka siatkowa
Szachy
Minisiatkówka
Akrobatyka
Plażówka
Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Galeria
SZS
SZS
Kalendarz Zawodów Powiatowych
Licealiada Powiatowa
Kalendarz Imprez
Piłka Siatkowa
Piłka Ręczna
Imprezy Sportowe
Ferie z PMOS-em
Wakacje z PMOS-em
Inne
O stronie
Kontakt
Poprzez sport poznajemy Świat
Linki
Sukcesy


Piłka Ręczna

Sezon: 2014/2015
Puchar Polski Dzieci - Końskie 2016
wyniki
Półfinał Mistrzostw Polski Młodzików - Kielce 2016
wyniki
1/8 Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - Legnica 2016
wyniki
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów - Dąbrowa Białostocka 2016
wyniki









Akrobatyka sportowa

Sezon: 2015/2016

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Warmia i Mazury 2016
wyniki
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Zielona Góra 2016
wyniki
Puchar Świata - Brescia (Włochy) - 2016
wyniki
Mistrzostwa Świata Grup Wiekowych - Odense (Dania) 2015
wyniki










Piłka Ręczna

Sezon: 2014/2015
Puchar Polski Dzieci - Kępno 2015
wyniki
1/8 Mistrzostw Polski Juniorów - Mielec 2015
wyniki










Akrobatyka sportowa

Sezon: 2014/2015
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Łańcut 2015
wyniki











Piłka Ręczna

Sezon: 2014/2015
Puchar Polski Dzieci - Kępno 2015
wyniki
1/8 Mistrzostw Polski Juniorów - Mielec 2015
wyniki








Akrobatyka sportowa

Sezon: 2013/2014
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Zielona Góra 2014
wyniki
Puchar Polski - Zielona Góra 2014
wyniki
XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dolnośląskie 2014
wyniki
Mistrzostwa Świata Grup Wiekowych - Daytona Beach 2014
wyniki
Trener:Marek Starczyński







Piłka Ręczna

Sezon: 2013/2014
VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów - Oborniki Wielkopolskie
Skład drużyny:
Dawid Skoczylas, Amam Salim, Patryk Madeja, Przemysław Wierzbic, Patryk Rola, Jan Orlicki, Michał Dęsoł, Michał Mucha, Grzegorz Figura, Adrian Dębowczyk, Michał Wiatr, Piotr Wycisk, Marcin Górkowski, Bartosz Gajewski, Dawid Kupiec, Piotr Janiak, Tomasz Wilk.
Trener: Leszek Wójcik






Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2013
Finał Mistrzostw Polski Juniorek - Iława 2013
- Wicemistrzostwo Polski - Barbara Sroka (PMOS)/Agata Lewicka (SMS Łódź)
Trenerzy: SMS -Joanna Wiatr, klubowy -Krzysztof Zubik
- V miejsce - Justyna Wierzgacz/Aleksandra Szczurek
Trener:Krzysztof Zubik

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek - Suchy Bór 2013
- Justyna Wierzgacz - Aleksandra Szczurek
- Wiktoria Merda - Izabela Kozik
Trener:Krzysztof Zubik





Akrobatyka sportowa

Sezon: 2012/2013
Mistrzostwo Polski w Skokach na Ścieżce - Zielona Góra 2013
Juniorów Młodszych:
- Mistrzostwo Polski w skokach na ścieżce w klasie II - Michał Kosowski
- Mistrzostwo Polski w skokach na ścieżce w klasie III - Mateusz Drobiński
- Brązowy medal Mistrzostw Polski w skokach na ścieżce - Damian Wikar
Seniorów:
- Wicemistrzostwo Polski w skokach na ścieżce w klasie I - Natalia Szczepanek
Trener:Marek Starczyński






Piłka Ręczna

Sezon: 2011/2012
WiceMistrzostwo Polski Juniorów Młodszych - Kwidzyn
Skład drużyny:
Salim Amam, Adrian Dębowczyk, Michał Dęsoł, Wojciech Dzierwa,
Grzegorz Figura, Marcin Górkowski, Jakub Książek, Patryk Madeja,
Michał Mucha, Jan Orlicki, Patryk Rola, Bartosz Skiba, Dawid Skoczylas,
Michał Wiatr, Przemysław Wierzbic, Piotr Wycisk, Paweł Wysowski.
Trener: Leszek Wójcik









Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2012
Finał XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Małopolska 2012
Para:
- Justyna Wierzgacz - Aleksandra Szczurek
Trener:
- Krzysztof Zubik








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2012
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek - Łódź 2012
Pary:
- Katarzyna Zubik - Magdalena Kozik
- Justyna Wierzgacz - Aleksandra Szczurek
- Aleksandra Kałużna - Izabela Mencel
- Aleksandra Bromboszcz - Izabela Kozik
Trener:Krzysztof Zubik


Piłka Siatkowa Plażowa

Finał Mistrzostw Polski Juniorek - Kędzierzyn -Koźle 2012
Para:
- Barbara Sroka - Dorota Strąg
Trenerzy:
- klubowy: Krzysztof Zubik
- SMS: Joanna Wiatr






Akrobatyka sportowa

Sezon: 2011/2012
Mistrzostwo Polski w Skokach na Ścieżce - Bydgoszcz 2012
Juniorów Młodszych
Natalia Szczepanek - brązowy medal (do lat 15)
Aleksandra Łęczynska - srebrny medal (do lat 12)
Michał Kosowski - srebrny medal (do lat 12)
Damian Wikar - brązowy medal (do lat 12)
Trener:Marek Starczyński i Krzysztof Czyż








Piłka Ręczna

Sezon: 2010/2011
WiceMistrzostwo Polski Młodzików - Mrzeżyno-Dźwirzyno 2011
Skład drużyny:
Buzdygan Mateusz, Dudek Łukasz, Dziubiński Kamil, Głowicki Łukasz,
Głownia Karol, Górkowski Marcin, Kowal Tomasz, Książek Jakub,
Kurdziel Patryk, Lignar Jakub, Likus Michał, Majewski Kacper,
Orlicki Jan, Salim Amam, Skiba Bartosz, Służałek Jakub,
Wierzbic Krystian, Wycisk Piotr.
Trener: Michał Gacek








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2011
Finał XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Mazowsze 2012
Para:
- Barbara Sroka - Dorota Strąg
Trenerzy:
- klubowy: Krzysztof Zubik
- SMS: Mgdalena Michoń-Szczytowicz








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2011
Półfinał Mistrzostw Polski - Krosno 2012
w Siatkówce Plażowej Kadetek
Pary:
- Aleksandra Szczurek - Justyna Wierzgacz
- Ola Ptak - Izabela Kozik
Trener:Krzysztof Zubik








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2011
Finał Mistrzostw Polski Juniorek - Kędzierzyn -Koźle 2011
Para:
Aleksandra Kałużna - Izabela Kozik
Trener:Krzysztof Zubik








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2011
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek - Krosno 2011
Pary:
- Katarzyna Zubik - Aleksandra Grzywacz
- Justyna Wierzgacz - Aleksandra Szczurek
- Aleksandra Kałużna - Izabela Kozik
- Patrycja Ząbek - Angelika Wardęga
Trener:Krzysztof Zubik








Akrobatyka sportowa

Sezon: 2010/2011
Mistrzostwo Polski w Skokach na Ścieżce
Juniorów Młodszych w ramach OOM
Martyna Biskup - złoty medal
Oliwia Cira - srebrny medal
Trener:Marek Starczyński i Krzysztof Czyż








Piłka Ręczna

Sezon: 2010/2011
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznaj Juniorów Młodszych
Skład drużyny:
Dawid Skoczylas, Konrad Bogusz,
Wojciech Hudzik, Przemysław Wierzbic, Patryk Madeja,
Patryk Rola, Grzegorz Figura, Michał Desoł, Kamil Zawada,
Michał Mucha, Marcin Wierzbic, Marek Bębenek,
Wojciech Dzierwa, Paweł Wysowski, Michał Wiatr,
Bartosz Gajewski, Mateusz Rumistrzewicz.
Trener: Leszek Wójcik








Akrobatyka sportowa

Sezon: 2009/2010
Mistrzostwo Polski w Skokach na Ścieżce
Juniorów Młodszych w ramach OOM
Martyna Biskup - złoty medal
Gabriel Klimek - srebrny medal
Oliwia Cira - brązowy medal
Trener:Marek Starczyński








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2010
Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej
Juniorek
Para:
Basia Sroka - Joanna Pieścikowska
Paulina Stroińska - Patrycja Ząbek
Trener:Krzysztof Zubik








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2010
Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej
Kadetek
Para:
Basia Sroka - Joanna Pieścikowska
Katarzyna Zubik - Aleksandra Kałużna
Trener:Krzysztof Zubik








Piłka Ręczna

Sezon: 2009/2010
Półfinał Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznaj Młodzików
Skład:Patryk Rola, Patryk Madeja, Sebastian Kruczek,
Daniel Bąk, Konrad Bogusz, Michał Dęsoł, Bartosz Gajewski,
Rafał Majewski, Dawid Skoczylas, Bartosz Smoleń,
Maciej Smolik, Mateusz Rumistrzewicz, Piotr Tompalski,
Tomasz Kozioł, Michał Wiatr, Grzegorz Stoga, Maciej Kasprzyk,
Kamil Zawada , Jan Orlicki, Jan Palka, Piotr Wycisk, Marcin Górkowski, Wojtek Dzierwa, Przemysław Wierzbic, Dawid Kruk,
Konrad Ślusarczyk, Michał Mucha

Trener: Leszek Wójcik








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2009
Finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej
Młodziczek

Para:
Basia Sroka - Iza Mencel
Trenerzy:Iwona Urbańczyk, Krzysztof Zubik








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2009
Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej
Kadetek
Pary:
Katarzyna Zubik - Basia Sroka
Aleksandra Kałużna - Paulina Stroińska
Trenerzy:Iwona Urbańczyk, Krzysztof Zubik








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2009
Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej
Juniorek
Pary:
Basia Sroka - Ania Ciuła
Natalia Pietrzyk-Agnieszka Cywicka
Trenerzy: Grażyna Malczewska, Krzysztof Zubik








Piłka Ręczna

Sezon: 2008/2009
Półfinał Mistrzostw Polski
młodzkiów młodszych
Skład Drużyny :
Trener: Katarzyna Skinderowicz








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2008
Finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej
Młodziczek

Pary:
- Katarzyna Zubik - Aleksandra Kałużna
- Patrycja Ząbek - Paulina Stroińska
Trener: Krzysztof Zubik








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2008
Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej
Kadetek
Para: Katarzyna Zubik - Aleksandra Kałużna
Trener: Krzysztof Zubik








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2008
Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej
Juniorek
Para: Patrycja Ząbek - Paulina Stroińska
Trener: Krzysztof Zubik








Piłka Ręczna

Sezon: 2007/2008
Brązowy medal w Mistrzostwach Polski
młodziów młodszych
Skład Drużyny :
Michał Wiatr, Bartosz Gajewski, Grzegorz Stoga,
Dawid Skoczylas, Patryk Rola, Daniel Bąk,
Konrad Bogusz, Wojciech Dzierwa, Sebastian Kruczek,
Mateusz Rumistrzewicz, Kamil Zawada, Patryk Madeja,
Rafał Majewski, Michał Dęsoł,
Przemysław Wierzbic, Michał Mucha.
Trener: Leszek Wójcik Trener Leszek Wójcik







Piłka Siatkowa

Sezon: 2006/2007
W rankingu "Gazety Krakowskiej" i tygodnika "Przełom"
tytuł najpopularniejszego sportowca Ziemi chrzanowskiej
zdobyła Magdalena Pudełko
Natomiast tytuł najpopularniejszego trenera Ziemi
chrzanowskiej przypadł Tomaszowi Brzózce
Trener oraz zawodniczka reprezentują barwy
IV Ligowej sekcji siatkarskiej UMKS-MOS.








Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2006
Półfinał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej
Para: Zofia Buła - Joanna Klocek
Trener: Krzysztof Zubik









Piłka Ręczna

Sezon: 2005/2006
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski w piłce ręcznej młodzików
Skład:
Trener: Stanisław Malczewski














Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2005
Półfinał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorek
Para: Daria Maca - Marcelina Knapik
Trener: Krzysztof Zubik














Piłka Nożna

Sezon: 2004/2005
Awans do Ligi Okręgowej Juniorów
Skład: Aust Oskar, Filas Krzysztof, Bogacki Adrian, Zając Wojciech, Siegmund Mateusz, Babiarz Michał, Kamieniarz Łukasz, Kuczara Zbigniew, Kopczyk Bartosz, Sokołowski Piotr, Malecha Michał, Dziurda Marcin, Pidło Szymon, Koniuch Mateusz, Kieres Maciej, Maculak Arkadiusz, Łabanowski Artur, Machura Jakub, Rafał Madeja
Trener: Jacek Nowak











Minisiatkówka

Sezon: 2004/2005
Puchar Polski w Minisiatkówce w Zabrzu - IV miejsce
(kategoria dwójki)
Para: Magdalena Siembab - Katarzyna Zubik
Trener: Jolanta Zubik
















Pływanie

Sezon: 2003/2004
Patryk Mroczkowski
3 brązowe medale w Pływackich Mistrzostwach Polski 10-cio latków
50 m motyl - 0:36,30
50m klasyk - 0:43,46
100 m dowolny - 1:13,16
Trener: Sebastian Guzik













Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2004
Finał Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Plażowej Juniorek
Para: Anna Malczewska - Ewelina Drabek
Trener: Krzysztof Zubik











Piłka Ręczna

Sezon: 2003/2004
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Ręcznej
Drużyna w Składzie: Buchnat Rafał, Guszkowski Tomasz, Guszkowski Mateusz, Jakubowski Grzegorz, Kalamus Kamil, Krupnik Maciej, Litwa Paweł, Płoszczyca Jakub, Sikora Artur, Stępień Arkadiusz, Tarabuła Adrian, Walas Piotr, Wdowiak Rafał, Kosmecki Adam, Fudała Mirosław, Romański Piotr.
Trener: Stanisław Malczewski











Piłka Siatkowa Plażowa

Sezon: 2003
Półfinał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetek
Para: Marcelina Knapik-Daria Maca
Trener: Krzysztof Zubik