Serwis
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Lista startowa / Wyniki - 2017


Juniorzy młodsi - rocznik 2001 i młodsi

Mecze juniorów młodszych rozgrywane były na hali sportowej w Libiążu ul. Górnicza 3. Mecze rozgrywano w jednej grupie system "każdy z każdym". Ekipa UMKS PMOS Chrzanów JUNIOR uczestniczy w turnieju poza konkursem. Obowiązywał nowy system punktacji. W przypadku remisu rzuty karne wykonywane przez 3 zawodników.

Drużyny:
1. Start Konin
2. UMKS PMOS Chrzanów II
3. UMKS PMOS Chrzanów I
4. PM Tarnów
5. Anilana Łódź
6. UKS"Jedynka" Myślenice
7. UMKS PMOS Chrzanów JUNIOR

Sobota 09.09.17r

1. UMKS PMOS Chrzanów II - UMKS PMOS Chrzanów I -
2. UMKS PMOS Chrzanów II - UMKS PMOS Chrzanów JUNIOR - 21:28
3. UMKS PMOS Chrzanów I - UKS „Jedynka” Myślenice - 19:16
4. PM Tarnów - Anilana Łódź - 29:5
5. Start Konin - UMKS PMOS Chrzanów JUNIOR - 10:27
6. UMKS PMOS Chrzanów II - Anilana Łódź - 11:15
7. UMKS PMOS Chrzanów I - PM Tarnów - 22:15
8. Start Konin - UKS „Jedynka” Myślenice - 10:19
9. UMKS PMOS Chrzanów JUNIOR - Anilana Łódź - 13:29
10. Start Konin - Anilana Łódź - 13:22
11. UKS „Jedynka” Myślenice - PM Tarnów - 21:24
12. UMKS PMOS Chrzanów JUNIOR - UMKS PMOS Chrzanów I - 20:20 (5:4)
13. Start Konin - PM Tarnów - 17:30
14. Anilana Łódź - UMKS PMOS Chrzanów I - 14:28
15. „Jedynka” Myślenice - UMKS PMOS Chrzanów II - 16:20

Niedziela 10.09.17r.

1. Start Konin - UMKS PMOS Chrzanów I - 17:27
2. PM Tarnów - UMKS PMOS Chrzanów II - 27:18
3. UKS "Jedynka" Myślenice - UMKS PMOS Chrzanów JUNIOR - 24:14
4. Start Konin - UMKS PMOS Chrzanów II - 7:24
5. PM Tarnów - UMKS PMOS Chrzanów JUNIOR - 29:25
6. Anilana Łódź - UKS „Jedynka” Myślenice - 10:15

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. UMKS PMOS Chrzanów I (najlepszy zawodnik w drużynie - Kamil Głos)
2. PM Tarnów (najlepszy zawodnik w drużynie - Igor Mróz)
3. "Jedynka " Myślenice (najlepszy zawodnik w drużynie - Szymon Róg)
4. UMKS PMOS Chrzanów II (najlepszy zawodnik w drużynie - Kacper Ciapała)
5. Anilana Łódź (najlepszy zawodnik w drużynie - Norbert Bodek)
6. Start Konin (najlepszy zawodnik w drużynie - Jan Ernst)
7. UMKS PMOS Chrzanów JUNIORZY (najlepszy zawodnik w drużynie - Szymon Cwener)

król strzelców turnieju - Marcin Skałka (Myślenice)
najlepszy bramkarz - Jakub Gajewski (Chrzanów)
MVP - Oskar Klamrzyński ( Tarnów)


Młodzicy - rocznik 2003 i młodsi

Mecze młodzików rozgrywane były w hali sportowej MOKSiR w Chrzanowie ul. Kusocińskiego 2. Dziesięć drużyn zostało podzielone na dwie grupy w których mecze rozgrywano system "każdy z każdym". Ekipa „Świt” Szaflary uczestniczyła w turnieju poza konkursem. Obowiązywał nowy system punktacji. W przypadku remisu rzuty karne wykonywane przez 3 zawodników.

GRUPA A
1. Wisła Sandomierz
2. ADECCO „Świt” Szaflary
3. Pogoń Zabrze
4. „Jedynka ” Myślenice
5. UMKS PMOS Chrzanów I
GRUPA B
1. „Czuwaj” Przemyśl
2. Kusy Kraków
3. Anilana Łódź
4. PM Tarnów
5. UMKS PMOS Chrzanów II

Sobota 09.09.2017r – rozgrywki grupowe

UMKS PMOS Chrzanów I - ADECCO „Świt” Szaflary 11:10
UMKS PMOS Chrzanów II - Kusy Kraków 3:16
Pogoń Zabrze - „Jedynka ” Myślenice 14:7
PM Tarnów - Anilana Łódź 10:6
Wisła Sandomierz - UMKS PMOS Chrzanów I 11:11 K 12:13
„Czuwaj” Przemyśl - UMKS PMOS Chrzanów II 21:5
ADECCO „Świt” Szaflary - Pogoń Zabrze 20:17
Kusy Kraków - Anilana Łódź 18:12
Wisła Sandomierz - „Jedynka ” Myślenice 13:8
„Czuwaj” Przemyśl - PM Tarnów 14:14 K 15:17
UMKS PMOS Chrzanów I - Pogoń Zabrze 9:13
UMKS PMOS Chrzanów II - Anilana Łódź 13:11
Wisła Sandomierz - Pogoń Zabrze 8:13
„Czuwaj” Przemyśl - Anilana Łódź 16:11
„Jedynka ” Myślenice - ADECCO „Świt” Szaflary 6:13
PM Tarnów - Kusy Kraków 13:13 K 14:16
Wisła Sandomierz - ADECCO „Świt” Szaflary 12:13
PM Tarnów - UMKS PMOS Chrzanów II 15:6
„Czuwaj” Przemyśl - Kusy Kraków 11:10
„Jedynka ” Myślenice - UMKS PMOS Chrzanów I - 8:15 (A)

Niedziela 10.09.2017r – gry o miejsca

Mecz o miejsce 9
ADECCO „Świt” Szaflary - Anilana Łódź 19:14

Mecze półfinałowe o miejsca 5 - 8
Kusy Kraków - „Jedynka ” Myślenice 12:10
Wisła Sandomierz - UMKS PMOS Chrzanów II 17:9

Mecze półfinałowe o miejsca 1 - 4
UMKS PMOS Chrzanów I - „Czuwaj” Przemyśl 12:14
Pogoń Zabrze - PM Tarnów -20:9

mecz o miejsce 7
„Jedynka ” Myślenice - UMKS PMOS Chrzanów II 19:13

Mecz o miejsce 5
Kusy Kraków - Wisła Sandomierz 13:14

Mecz o miejsce 3
UMKS PMOS Chrzanów I - PM Tarnów - 13:14

Mecz o miejsce 1
Pogoń Zabrze - „Czuwaj” Przemyśl 23:12

Końcowa klasyfikacja turnieju
1. Pogoń Zabrze (najlepszy zawodnik w drużynie - Adam Ziemba)
2. "Czuwaj"Przemyśl (najlepszy zawodnik w drużynie - Kamil Guzdek)
3. PM Tarnów (najlepszy zawodnik w drużynie - Mateusz Chłopek)
4. UMKS PMOS Chrzanów I (najlepszy zawodnik w drużynie - Filip Wójcik)
5. Wisła Sandomierz (najlepszy zawodnik w drużynie - Mateusz Węgliński)
6. Kusy Kraków (najlepszy zawodnik w drużynie - Olaf Drajewicz)
7. "Jedynka " Myślenice (najlepszy zawodnik w drużynie - Bartek Dyczkowski)
8. UMKS PMOS Chrzanów II (najlepszy zawodnik w drużynie - Jakub Głos)
9. Anilana Łódź (najlepszy zawodnik w drużynie - Mikołaj Stępień)
10. ADECCO "Świt" Szaflary PK (najlepszy zawodnik w drużynie - Andrzej Nowak)

król strzelców turnieju - Konrad Wątroba (PM Tarnów)
najlepszy bramkarz - Adam Iwasieczko (Przemyśl)
MVP - Paweł Krawczyk (PM Tarnów)




Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.03 | Powered by jportal2