2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Lista startowa / Wyniki - 2021

W tegorocznej edycji turnieju który odbył sie 16.10.2021r. udział wzięły zespoły:

1. Vive Kielce
2. Zryw Chorzów
3. Zgoda Bielszowice
4. Gwardia Opole
5. KS Bystra
6. Krakowiak 85 Kraków
7. MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice
8. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
9. UMKS-PMOS Chrzanów I
10. UMKS-PMOS Chrzanów II

Zespoły zostały podzielone na dwie 5 drużynowe grupy , w grupach rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym". Grupa A rozgrywała zawody w Chrzanowie na hali sportowej MOKSiR, grupa B w hali sportowej ZS w Libiążu . Po rozgrywkach grupowych rozegrano mecze o miejsce w turnieju z równoległym poziomem z grupy przeciwnej. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

Hala w Chrzanowie

UMKS PMOS Chrzanów II : ZRYW Chorzów - 15:6
KS Bystra : VIVE Kielce - 12:5
MKS PIOTRKOWIANIN : UMKS PMOS Chrzanów II - 7:8
ZRYW Chorzów : KS Bystra - 6:9
MKS PIOTRKOWIANIN : VIVE Kielce - 13:9
UMKS PMOS Chrzanów II : KS Bystra - 13:3
MKS PIOTRKOWIANIN : KS Bystra - 12:9
VIVE Kielce : ZRYW Chorzów - 6:8
MKS PIOTRKOWIANIN : ZRYW Chorzów - 14:12
VIVE Kielce : UMKS PMOS Chrzanów II - 7:16

Hala w Libiążu

UMKS PMOS Chrzanów I : MUKS SKAŁKA ŚLASK Świętochłowice - 2:4
KRAKOWIAK 85 Kraków : ZGODA Bielszowice - 6:6
GWARDIA Opole : UMKS PMOS Chrzanów I - 9:4
MUKS SKAŁKA ŚLASK Świętochłowice : KRAKOWIAK 85 Kraków - 4:12
GWARDIA Opole : ZGODA Bielszowice - 6:3
UMKS PMOS Chrzanów I : KRAKOWIAK 85 Kraków - 9:9
GWARDIA Opole : KRAKOWIAK 85 Kraków - 10:6
ZGODA Bielszowice : MUKS SKAŁKA ŚLASK Świętochłowice - 13:6
GWARDIA Opole : MUKS SKAŁKA ŚLASK Świętochłowice - 9:8
ZGODA Bielszowice : UMKS PMOS Chrzanów I - 5:9

Mecze finałowe o miejsca:


Mecz o 9 miejsce
VIVE Kielce : MUKS SKAŁKA ŚLASK Świętochłowice - 10:3

Mecz o 7 miejsce
ZGODA Bielszowice : ZRYW Chorzów - 5:12

Mecz o 5 miejsce
UMKS PMOS Chrzanów I : KS Bystra - 3:10

Mecz o 3 miejsce
MKS PIOTRKOWIANIN : KRAKOWIAK 85 Kraków - 16:14

Mecz o 1miejsce
GWARDIA Opole : UMKS PMOS Chrzanów II - 10:16

Końcowa klasyfikacja turnieju:


1. UMKS PMOS Chrzanów II
2. GWARDIA Opole
3. MKS PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski
4. KRAKOWIAK 85 Kraków
5. KS Bystra
6. UMKS PMOS Chrzanów I
7. ZRYW Chorzów
8. ZGODA Bielszowice
9. VIVE Kielce
10. MUKS SKAŁKA ŚLASK Świętochłowice

Najlepszy bramkarz: Maurycy Żydzik (UMKS-PMOS Chrzanów)
Król strzelców: Dawid Wojnowski (Piotrkowianin)
Mvp: Mirosław Tęgosik (Gwardia Opole)




Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.027 | Powered by jportal2