2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Lista startowa / Wyniki

Wyniki I Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców o " Puchar Ziemi Chrzanowskiej ":

Rocznik 1996:

- PMOS-SPR Libiąż I - PMOS-SPR Libiąż II ...... - 15:15
- PMOS SPR Chrzanów - PMOS SPR Libiąż II.... - 21:17
- CHKS Łódź - VIVE Targi Kielce .................... - 17:13
- PMOS SPR Libiąż I - Vive Targi Kielce .......... - 27:14
- Kusy Kraków - CHKS Łódź .......................... - 9:10
- Kusy Kraków - Żagiew Dzierżoniów ............. - 17:24
- PMOS SPR Chrzanów - Żagiew Dzierżoniów .. - 24:19
- PMOS-SPR Libiąż II - Vive Targi Kielce ......... - 19:9
- PMOS SPR Libiąż I - Kusy Kraków ................ - 27:16
- Żagiew Dzierżoniów - CHKS Łódź ................. - 16:15
- PMOS-SPR Libiąż II - Kusy Kraków .............. - 15:13
- Żagiew Dzierżoniów - PMOS-SPR Libiąż I ...... - 15:23
- Vive Targi Kielce - Kusy Kraków .................. - 21:28
- PMOS SPR Chrzanów - CHKS Łódź ............... - 21:10
- Vive Targi Kielce - Żagiew Dzierżoniów ......... - 18:22
- PMOS-SPR Chrzanów - Kusy Kraków ............ - 29:19
- PMOS-SPR Chrzanów - Vive Targi Kielce ....... - 27:17
- CHKS Łódź - PMOS SPR Libiąż I ................... - 14:12
- Żagiew Dzierżoniów - PMOS SPR Libiąż II ..... - 13:18
- CHKS Łódź - PMOS SPR Libiąż II .................. - 11:19
- PMOS SPR Chrzanów - PMOS SPR Libiąż I ..... - 22:17

- mvp - Jan Orlicki (Libiąż)
- najlepszy bramkarz - Mateusz Buzdygan (Libiąż)
- król strzelców - Kamil Dziubiński (Libiąż)
- najlepszy skrzydłowy - Krzysztof Miodoński (Kraków)
- najlepszy obrotowy - Konrad Cegłowski (Dzierżoniów)
- najlepszy rozgrywający - Ernest Ossowski (Łódź)
- objawienie turnieju - Jakub Lignar (Libiąż)

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

1. PMOS-SPR Libiąż II (trener Michał Gacek)
2. PMOS-SPR Libiąż I (trener Michał Gacek)
3. ŻAGIEW Dzierżoniów (trener Maciej Lazor)
4. CHKS Łódź (trener Tomasz Walicki)
5. KUSY Kraków (trener Bartosz Jarosz)
6. TARGI VIVE Kielce (trener Tomasz Litwin)

Zespół PMOS-SPR Chrzanów (r '95, trener Leszek Wójcik) wziął udział w turnieju ze względów szkoleniowych , wygrał swoje wszystkie mecze ale nie był brany pod uwagę w klasyfikacji ogólnej turnieju


Rocznik 1997:

- PMOS-SPR Libiąż - Siódemka Chełmek ............. - 10:15
- Kusy Kraków II - PMOS-SPR Chrzanów ............. - 6:20
- Kusy Kraków I - Kusy Kraków II ...................... - 29:7
- PMOS-SPR Chrzanów - Siódemka Chełmek ....... - 21:10
- Włókniarz Konstantynów Ł. - Kusy Kraków II .... - 26:4
- PMOS-SPR Chrzanów - Kusy Kraków I .............. - 22:19
- Siódemka Chełmek - Kusy Kraków I ................. - 15:17
- Włókniarz Konstantynów Ł. - PMOS Chrzanów .... - 20:17
- PMOS-SPR Libiąż - Kusy Kraków I .................... - 10:28
- PMOS-SPR Libiąż - Włókniarz Konstantynów Ł. ... - 11:30
- Siódemka Chełmek - Włókniarz Konstantynów Ł. - 12:24
- Kusy Kraków I - Włókniarz Konstantynów Ł. ....... - 17:13
- Kusy Kraków II - Siódemka Chełmek ................ - 9:20
- PMOS-SPR Libiąż - PMOS-SPR Chrzanów ........... - 12:18
- PMOS-SPR Libiąż - Kusy Kraków II .................... - 22:17

Końcowa Klasyfikacja Turnieju

1. KUSY Kraków I (trener Łukasz Wróbel)
2. PMOS - SPR Chrzanów (trener Paweł Rokita)
3. WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki (trener Eugeniusz Czech)
4. SIÓDEMKA Chełmek (trener Miłosz Waligóra)
5. KUSY Kraków II (trener Dariusz Sobczyk)
6. PMOS-SPR Libiąż (trener Grzegorz Solarski)

- mvp - Kamil Karga (Konstantynów)
- najlepszy bramkarz - Andrzej Zawalonka (Chrzanów)
- król strzelców - Paweł Twardzik (Libiąż)
- najlepszy skrzydłowy - Konrad Wałek (Kraków)
- najlepszy obrotowy - Karol Waligóra (Chełmek)
- najlepszy rozgrywający - Bartosz Borsiak (Konstantynów)
- objawienie turnieju - Gabriel Czowicki (Kraków)


Rocznik 1999:

- PMOS-SPR Libiąż I - PMOS-SPR Libiąż II ........... - 23:8
- Wiertmet Libusza - Kusy Kraków ..................... - 16:14
- UKS Rokitnica Zabrze - Krakowiak ................... - 15:27
- PMOS-SPR Libiąż I - Kusy Kraków .................... - 16:20
- UKS 31 Rokitnica Zabrze - Wiertmet L- sza ....... - 20:21
- Chrzanovia Chrzanów - PMOS-SPR Libiąż II ...... - 20:13
- Chrzanovia Chrzanów - Krakowiak Kraków ....... - 11:25
- PMOS-SPR Libiąż II - Kusy Kraków ................... - 7:28
- PMOS-SPR Libiąż I - UKS 31 Rokitnica Zabrze .... - 25:13
- Krakowiak Kraków - Wiertmet Libusza ............... - 21:15
- PMOS-SPR Libiąż II - UKS 31 Rokitnica Zabrze ... - 10:19
- Kusy Kraków - UKS 31 Rokitnica Zabrze ............ - 22:4
- Krakowiak Kraków - PMOS-SPR Libiąż I ............. - 18:16
- Wiertmet Libusza - PMOS-SPR Libiąż I................. - 14:14
- Chrzanovia Chrzanów - Kusy Kraków ................. - 11:21
- Chrzanovia Chrzanów - Wiertmet Libusza ........... - 8-13
- Kusy Kraków - Krakowiak Kraków ...................... - 16:17
- Krakowiak Kraków - PMOS-SPR Libiąż II ............. - 21:6
- Chrzanovia Chrzanów - PMOS-SPR Libiąż I ......... - 14:11
- Chrzanovia Chrzanów - UKS 31 Rokitnica Zabrze .- 14:15
- Wiertmet Libusza - PMOS-SPR Libiąż II .............. - 19:11

Końcowa Klasyfikacja Turnieju

1. KRAKOWIAK Kraków ( trener Krzysztofa Pietrykowska)
2. WIERTMET Libusza (trener Wojciech Bajorek)
3. KUSY Kraków (trener Bartosz Jarosz)
4. PMOS-SPR Libiąż I (trenerzy M.B. Majewscy)
5. UKS "31 Rokitnica" Zabrze (trener Ryszard Gnot)
6. CHRZANOVIA Chrzanów (trener Katarzyna Skinderowicz)
7. PMOS-SPR Libiąż II (trenerzy M.B. Majewscy)

- mvp - Kamil Słowakiewicz (Libusza)
- najlepszy bramkarz - Paweł Siuda (Libiąż)
- najlepszy skrzydłowy - Filip Garczyk (Zabrze)
- najlepszy obrotowy - Leon Łazarczyk (Kraków)
- najlepszy rozgrywający - Kacper Węgrzyn (Chrzanów)
- objawienie turnieju - Kamil Put (Krakowiak)




Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.013 | Powered by jportal2