2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Lista startowa / Wyniki - 2022
Turniej z GWIAZDĄ

Tegoroczny "Turniej z Gwiazdą" odbył się 23.10.2022 , wzięli w nim udział chłopcy z rocznika 2010 i młodsi. Naszym Gościem i Gwiazdą Turnieju był Pan Stanisław Majorek , trener Kadry Polski piłkarzy ręcznych którego podopieczni na Igrzyskach Olimpijskich w Montrealu (1976) zdobyli brązowy medal (jak do tej pory jedyny dla Polski w tej dyscyplinie sportu).

W turnieju wzięły udział zespoły:

1. HC Zlin (Czechy)
2. PM Tarnów
3. Orzeł Opole
4. SPR Grunwald Ruda Śląska
5. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I
6. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II
7. UMKS-PMOS Chrzanów I
8. UMKS-PMOS Chrzanów II
9. UMKS-PMOS Chrzanów III

Turniej rozegrano systemem grupowym, w grupach rozgrywano mecze "każdy z każdym" . Następnie w zależności od zajętego miejsca w grupie, rozgrywano mecze o poszczególne miejsca w turnieju. Miejsca I z grup rywalizowały o miejsca 1-3, miejsca II z grup o miejsca 4-6, miejsca 3 z grup o miejsca 7-9.

Grupa A
1. SPR Grunwald Ruda Śląska
2. UMKS-PMOS Chrzanów II
3. Orzeł Opole

Grupa B
1. PM Tarnów
2. UMKS-PMOS Chrzanów I
3. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II

Grupa C
1. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I
2. UMKS-PMOS Chrzanów III
3. HC Zlin (Czechy)

Eliminacje w grupach

1. UMKS-PMOS Chrzanów II : SPR Grunwald Ruda Śląska - 9:7
2. UMKS-PMOS Chrzanów I : PM Tarnów - 11:5
3. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I : UMKS-PMOS Chrzanów III 11:3
4. SPR Grunwald Ruda Śląska : Orzeł Opole - 5:16
5. PM Tarnów : Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II - 4:22
6. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I : HC Zlin - 3:5
7. UMKS-PMOS Chrzanów II : Orzeł Opole - 2:10
8. UMKS-PMOS Chrzanów I : Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II - 6:7
9. UMKS-PMOS Chrzanów III - HC Zlin 3:8

Mecze o poszczególne miejsca w turnieju:

10. Grunwald Ruda Śląska (3 miejsce grupa A) : PM Tarnów 3 miejsce grupa B 11:13
11. PMOS Chrzanów II (2 miejsce grupa A) : PMOS Chrzanów I (2 miejsce grupa B 14:19
12. Orzeł Opole (1 miejsce grupa A) : Piotrkowianin II (1 miejsce grupa B) - 14:12
13. PM Tarnów (3 miejsce grupa B) : UMKS-PMOS Chrzanów III (3 miejsce grupa C) 16:10
14. UMKS-PMOS Chrzanów I (2 miejsce grupa B) : Piotrkowianin I (2 miejsce grupa C) - 14:15
15. Piotrkowianin II (1 miejsce grupa B) : HC Zlin (1 miejsce grupa C) - 7:15
16. Grunwald Ruda Śląska (3 miejsce grupa A) : PMOS Chrzanów III (3 miejsce grupa C ) - 21:5
17. UMKS-PMOS Chrzanów II (2 miejsce grupa A) : Piotrkowianin I (2 miejsce grupa C) 15:10
18. Orzeł Opole (1 miejsce grupa A) : HC Zlin (1 miejsce grupa C) - 10:13

Końcowa Klasyfikacja turnieju

1. HC Zlin (Czechy)
2. Orzeł Opole
3. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II
4. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I
5. UMKS-PMOS Chrzanów I
6. UMKS-PMOS Chrzanów II
7. PM Tarnów
8. SPR Grunwald Ruda Śląska
9. UMKS-PMOS Chrzanów III

Wyróżnienia indywidualne w poszczególnych zespołach:

- HC Zlin (Lukas Prandorfi)
- Orzeł Opole (Kacper MArczyński)
- Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II (Michał Klukowski)
- Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I (Franciszek Górka)
- UMKS-PMOS Chrzanów I (Nikita Babinesku)
- UMKS-PMOS Chrzanów II (Bartosz Rejman)
- PM Tarnów (Beniamin Tokarski)
- SPR Grunwald Ruda Śląska (Sebastian Gruszka)
- UMKS-PMOS Chrzanów III (Bartosz Gacek )

Wyróżnienia indywidualne w całym turnieju:

- król strzelców - Stanisław Kucia (UMKS-PMOS Chrzanów I)
- najlepszy bramkarz - Adam Tryska (HC Zlin)
- MVP - Tobiasz Roesler (Orzeł Opole)




Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.046 | Powered by jportal2