2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Lista startowa / Wyniki - 2015

Wyniki turnieju o Puchar Bogdana Wenty - 2015:

Zgłoszone drużyny:
1. HC Zlin (Czechy)
2. MKS Zryw Chorzów
3. Olimp Grodków
4. Vive Tauron Kielce I
5. Vive Tauron Kielce II
6. UKS Czwórka Libiąż
7. PMOS Busko Zdrój
8. MKS Ustroń
9. PMOS Chrzanów I
10. PMOS Chrzanów II

Grupa A:
1. HC Zlin
2. MKS Ustroń
3. „Olimp” Grodków
4. Vive Tauron Kielce II
5. PMOS Chrzanów I

Grupa B
1. MKS Zryw Chorzów
2. UKS „Czwórka” Libiąż
3. PMOS Busko Zdrój
4. Vive Tauron Kielce I
5. PMOS Chrzanów II

FAZA GRUPOWA

Piątek 18.09.2015r.

1) UKS „czwórka” Libiąż- PMOS Chrzanów II - 19:13
2) MKS Ustroń- PMOS Chrzanów I - 11:18
3) „Olimp” Grodków - Vive Tauron Kielce II - 11:14
4) PMOS Busko Zdrój- Vive Tauron Kielce I - 17:18
5) MKS Ustroń-„Olimp” Grodków - 12:7
6) UKS „Czwórka” Libiąż - PMOS Busko Zdrój - 15:23
7) Vive Tauron Kielce II - PMOS Chrzanów I - 9:11
8) Vive Tauron Kielce I - PMOS Chrzanów II - 28:11

Sobota 19.09.2015r

9) MKS Zryw Chorzów - PMOS Chrzanów II - 19:4
10) PMOS Chrzanów I -„Olimp” Grodków - 16:10
11) MKS Zryw Chorzów - Vive Tauron Kielce I - 13:15
12) PMOS Chrzanów II - PMOS Busko Zdrój - 9:18
13) HC Zlin - PMOS Chrzanów I -11:14
14) MKS Zryw Chorzów - PMOS Busko Zdrój - 16:14
15) HC Zlin - Vive Tauron Kielce II - 8:16
16) UKS „Czwórka” Libiąż - Vive Tauron Kielce I - 11:26
17) HC Zlin -„Olimp” Grodków - 9:11
18) Vive Tauron Kielce II - MKS Ustroń - 14 13
19) MKS Zryw Chorzów - UKS „Czwórka” Libiąż - 24:11
20) HC Zlin - MKS Ustroń - 14:16

Niedziela 19.09.2015r

PÓŁFINAŁY

21) HC Zlin (5m.A) - PMOS Chrzanów II (5m.B) - 20:23
22) Olimp Grodków (4m.A) - PMOS Busko (3m.B) - 12:15
23) MKS Ustroń (3m.A) - Czwórka Libiąż (4m.B) - 21:15
24) Vive Tauron Kielce II (2m.A) - Vive Tauron Kielce I (1m.B) - 14:15
25) PMOS Chrzanów I (1m.A) - Zryw Chorzów (2m.B)

GRY FINAŁOWE O MIEJSCA

Mecz o miejsce 7
Czwórka Libiąż - Olimp Grodków - 15:11

Mecz o miejsce 5
PMOS Busko - MKS Ustroń - 17:16

Mecz o miejsce 3
Vive Kielce II - Zryw Chorzów - 12:10

Mecz o miejsce 1
Vive Kielce I - PMOS Chrzanów I - 18:15

Końcowa klasyfikacja turnieju

1. Vive Kielce I
2. PMOS Chrzanów I
3. VIVE Kielce II
4. Zryw Chorzów
5. PMOS Busko Zdrój
6. MKS Ustroń
7. Czwórka Libiąż
8. Olimp Grodków
9. PMOS Chrzanów II
10. HC Zlin

Najlepszy Zawodnik Turnieju - Dominik Urbanowski (Vive Kielce I)
Najlepszy bramkarz Turnieju - Karol Buliński (Vive Kielce II)
Najlepszy Strzelec Turnieju - Bartosz Hardzina (PMOS Chrzanów)




Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.026 | Powered by jportal2