2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Lista startowa / Wyniki - 2023

Turniej z GWIAZDĄ o Puchar Jerzego Garpiela
Turniej piłki ręcznej chłopców rocznik 2010 i młodsi
Chrzanów / Libiąż 22.10.2023

Uczestniczące zespoły
1. KH Koprivnice (Czechy)
2. TJ FS Napajedla (Czechy)
3. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I
4. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II
5. Olimp Grodków
6. Gwardia Opole
7. Krakowiak Kraków
8. UKS Czwórka Libiąż
9. UMKS – PMOS Chrzanów I
10. UMKS – PMOS Chrzanów II

Grupa A
mecze grupowe w hali sportowej MOKSR Chrzanów. (ul. Kusocińskiego 2)
1. TJ FS Napajedla (Czechy)
2. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I
3. Krakowiak Kraków
4. Gwardia Opole
5. UMKS – PMOS Chrzanów II

Grupa B
mecze grupowe w hali sportowej ZS Libiążu (ul. Górnicza 3)
1. KH Koprivnice (Czechy)
2. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II
3. Olimp Grodków
4. UKS Czwórka Libiąż
5. UMKS – PMOS Chrzanów I

GRUPA A - hala Chrzanów

UMKS – PMOS Chrzanów II : Krakowiak Kraków - 16:6
Gwardia Opole : TJ FS Napajedla (Czechy) - 3:10
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I : Krakowiak Kraków - 13:5
Gwardia Opole : UMKS – PMOS Chrzanów II - 5:17
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I : TJ FS Napajedla (Czechy) - 3:9
Krakowiak Kraków : Gwardia Opole - 9:8
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I : UMKS – PMOS Chrzanów II - 15:7
Krakowiak Kraków : TJ FS Napajedla (Czechy) - 8:12
Gwardia Opole : Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I -
TJ FS Napajedla (Czechy) : UMKS – PMOS Chrzanów II 14:10

GRUPA B - hala Libiąż

UMKS – PMOS Chrzanów I : KH Koprivnice (Czechy) - 9:14
UKS Czwórka Libiąż : Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II - 7:15
Olimp Grodków : KH Koprivnice (Czechy) - 7:11
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II : UMKS – PMOS Chrzanów I - 14:10
Olimp Grodków : UKS Czwórka Libiąż - 19:6
KH Koprivnice (Czechy) : Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II - 13:7
Olimp Grodków : UMKS – PMOS Chrzanów I - 13:6
KH Koprivnice (Czechy) : UKS Czwórka Libiąż - 12:5
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II : Olimp Grodków - 12:11
UKS Czwórka Libiąż : UMKS – PMOS Chrzanów I - 14:17

Mecze o miejsca: hala sportowa MOKSIR Chrzanów
miejsce 9 /10
Gwardia Opole : UKS Czwórka Libiąż - 14:10
miejsce 7/8
Krakowiak Kraków :PMOS Chrzanów I - 11:5
miejsce 5/6
UMKS-PMOS Chrzanów : Olimp Grodków - 10:15
miejsce3/4
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I : Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II - 12:12 (shoot out 2:3)
FINAŁ
TJ FS Napajedla : KH Koprivnice (Czechy) - 8:12

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. KH Koprivnice (Czechy)
2. 2. TJ FS Napajedla
3. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II
4. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski I
5. Olimp Grodków
6. UMKS-PMOS Chrzanów II
7. UMKS-PMOS Chrzanów I
8. Krakowiak Kraków
9. Gwardia Opole
10. Czwórka Libiąż

Wyróżnienia indywidualne:
- najlepszy bramkarz turnieju - Marcel Kwiatkowski ( Piotrkowianin)
- najlepszy strzelec - Jan Pala (Napajedla)
- najlepszy obrońca - Bartłomiej Cisowski ( Piotrkowianin)
- mvp - Marek Stepan (Koprivnice)




Wszelkie prawa zastrzeżone. 
0.016 | Powered by jportal2